Gegužės 25 d. Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena

Geg 25 2016

Dingusių žmonių šeimų paramos centro atstovai gegužės 25 - ąją dieną paminėjo Lietuvos Respublikos Seime, kartu su vaikais. Centro direktorė papasakojo vaikams apie galimus prekybos žmonėmis pavojus ir kaip jų reikėtų išvengti. Taip pat Seime vyko spaudos konferencija, kurioje buvo pristatoma dingusių vaikų statistika bei nauja ilgalaikė prevencinė priemonė - skulptūra ,,Mama!" dingusiems vaikams atminti. Centro atstovai šalia Seimo vykdė visuomenės informavimo akciją, praeiviams dalino minimos dienos atributiką, bei pasakojo apie prevencijos svarbą. Gegužės 25 - oji, diena kai siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į esančią problemą ir paskatinti kartu ieškoti sprendimų, kaip apsaugoti mažuosius mūsų visuomenės narius.

 

DŽŠPC ir BPC susitikimas

Spa 27 2015

Dingusių žmonių šeimų paramos centrą(DŽŠPC) bei Bendrosios pagalbos centrą (BPC) nuo 2014 m. vasario mėnesio vienija bendra veikla - karštosios linijos 116000, dėl dingusių vaikų, paslaugų teikimas. Lietuvoje veikiančios nemokamos linijos modelis: skambučiai į liniją pirmiausiai nukreipiami į BPC, užpildoma informacija, suteikiama skubi pagalba ir esant emocinės paramos, informacijos ar konsultacijos poreikiui, skambutis peradresuojamas 116000 atvejų vadybininkams į DŽŠPC. 2015-10-27 dieną įvyko  DŽŠPC ir BPC atstovų susitikimas. Susitikimo metu DŽŠPC pristatė savo darbo kryptis, veiklas, gerosios praktikos pavyzdžius. Susitikimo dalyviai aptarė tolesnius planus dėl linijos 116000 viešinimo bei tobulinimo. 

 

Primename, kad dingus vaikui galite kreiptis nemokamu telefonu 116000, veikiančiu visą parą, visose ES šalyse. Jums bus suteikta įvairiapusė pagalba. 

Vasaros stovykla

Rugs 18 2015

Dingusių žmonių šeimų paramos centras vykdo projektą ''Sprendžiame kartu'', kurio tikslas – įkurti prieglaudą prekybos žmonėmis aukoms bei socialinę ,,Emmaus'' parduotuvę. Šiuo metu yra remontuojamos būsimos prieglaudos patalpos.

Skaityti daugiau: Vasaros stovykla

Konferencija ''Iššūkiai kovojant su prekyba žmonėmis''

Rugs 18 2015

 
2015m. rugsėjo 17d. Vilniuje įvyko organizacijos ,,Gelbėkit vaikus‘‘ organizuota tarptautinė konferencija ,,Iššūkiai kovojant su prekyba žmonėmis‘‘. Konferencijoje pranešimus skaitė ne tik įvairių Lietuvos institucijų atstovai, bet ir svečiai iš Jungtinės Karalystės, Kanados, Nyderlandų. Konferencijoje dalyvavo ir ,,Dingusių žmonių šeimų paramos centro‘‘ atstovės.

Skaityti daugiau: Konferencija ''Iššūkiai kovojant su prekyba žmonėmis''

Projektas ''MGG/BGG''

Rugs 08 2015

Smagu pranešti, kad merginų ir berniukų gebėjimų stiprinimo  grupių  veikla  plečiasi ir 2015 metais. Nuo rugsėjo mėnesio į MGG/BGG veiklą  įsitraukė naujos  grupės is Verkių seniūnijos,  Balsių bendruomenės.  Merginų ir berniukų grupių metodas išvystytas Suomijoje ir Švedijoje, o nuo 2004 m. taikomas ir Lietuvoje, įgyvendinant projektą ”Merginų ir Berniukų gebėjimų stiprinimas Lietuvoje”.

Skaityti daugiau: Projektas ''MGG/BGG''