Kolektyvas

Mūsų organizacijos pagrindinė stiprybė ir varomoji jėga yra žmonės, kurie aktyviai dirba tam, kad sumažėtų be žinios dingusių žmonių ir prekybos žmonėmis aukų, o nukentėjusieji gautų profesionalią pagalbą. Pagrindinis mūsų darbo principas yra komandinis darbas ir savitarpio pagalba. Organizacijoje dirba 6 žmonės, kurie rūpinasi nukentėjusių nuo prekybos žmonėmis integracija, konsultuoja dingusių žmonių artimuosius, vykdo prevencinę ir lobistinę veiklą, kuria projektus ir koordinuoja organizacijos veiklą, veda finansinę apskaitą. Pastoviai ieškome naujų savanorių ir praktikantų, norinčių prisidėti prie mūsų vykdomos veiklos.

Ypatingą vaidmenį organizuojant sklandų ir nenutrūkstamą kolektyvo darbą atlieka Ona Gustienė - organizacijos įkūrėja ir centro Tarybos pirmininkė. Direktorės pareigas centre atlieka Natalja Kurčinskaja, dirbanti centre jau 16 metų. Taip pat centro kolektyvą sudaro socialinė konsultantė, finansininkė bei savanoriai, prisidedantys prie centro veiklų įgyvendinimo.

Nuoširdžiai dėkojame visiems organizacijos savanoriams ir praktikantams! Visi jūs daug prisidedate prie organizacijos darbo ir suteikiate neįkainojamą pagalbą mūsų klientams!

Ypatingai dėkojame visiems buvusiems ir esamiems mūsų kolektyvo nariams, kurie aktyviai dirba organizacijoje ir vysto jos veiklą!